Team FUNdraising

Už z fotografie teamu je evidentné, že o zábavu nemajú núdzu. Napokon začiatok slova FUNdraising ich naplno vystihuje.

Aby sme boli úplne korektní a presní, fundraising pochádza z dvoch slov. Fund (fond, kapitál, zásoba, dostatok, peňažné prostriedky) a raising (zvýšiť, rozšíriť, vypestovať, pozdvihnúť), teda ide o  rozširovanie zdrojov. A čo teda naozaj robí tento team? Svoju prácu si rozdelil na finančné zdroje a bartre, čiže materiálne zdroje. Medzi ich povinnosti patrí finančné plánovanie, rozpočtovanie, písanie, vyúčtovanie a vyhodnocovanie rôznych grantov, komunikácia s partnermi alebo zabezpečovanie bartrových spoluprác. Jednoducho oni sú naša kasa.

Tento team bol veľmi zhovorčivý, čo sa týka prezraďovania informácii na jednotlivých členov. Naty (vpredu) spolu s Peťou (hore v strede) sú teamleaderky. (Už nie) tajný sen Naty je, stať sa poľovníčkou.  Ževraj raz bude chovať ovce a kone. Tak držíme palce! Peťa je športovkyňa vo výslužbe. Či je leto a či zima čiapku nosí takmer stále. Len na fotku si ju kvôli vám nedala. Ďalšia neoddeliteľná súčasť Petinho života je Koller. Žiaľ, iba v slúchatkách. Veta ,,máme pre teba bločky Peti ” sa už stala absolútne rutinou v celom Istropolitana Projekt teame. Napravo od Peti je Lucia. Tvrdí o sebe, že je skrachovaná herečka, ktorá to odparkovala na divadelnom manažmente. Sem tam ju kusne kôň a budík nepatrí medzi jej kamarátov. Jediná mužská ozdoba tohto teamu je Noro. Zanietený fundraiser uvidí mačku a zároveň 10 €. Jeho obchody s Čínou vynášajú.

Nám len zostáva veriť, že tí naši fundriaseri nám to pekne vyfundraisujú a Istropolitana Projekt bude aj vďaka nim nezabudnuteľný.


Newsletter

Chceš dostávať festivalové novinky?
Would you like to receive our newsletter?

Najnovšie komentáre