Dobrovoľníci

Tohtoročný team Dobrovoľníci, tvorí samostatný tandem dvoch sympatických dievčin, ktoré sa postarajú o dobré duše, ktoré sa budú chcieť na festivale ISTROPOLITANA PROJEKT´18 spolupodieľať a pomáhať, len za pekný úsmev alebo za „ďakujem“. Dievčatá sa budú snažiť získať dostatok ľudských zdrojov, ktoré sú pri takomto veľkom festivale brutálne dôležité.

Zháňať budú jazykovo zdatných extrovertov (teraz nemyslíme na francúzštinu), ktorý sa budú počas festivalu starať o pridelený divadelný súbor priam ako o vlastné deti, silných buzogáňov, ktorý pomôžu na VŠMU stagi, sympatické devy (ktoré budú robiť konkurenciu teamlíderkám) či šuhajov pri vstupe do divadla, matematických mágov na pozícií pokladníkov na afterparties a jednoduchého gastronóma nápomocného pri diskusiách.

A čo sa dá alebo skôr môže povedať o teamlíderkách? Hanka (vľavo), trpí arachnofóbiou (Nevieš čo to je? Zisti si!). Ľudia o nej hovoria, že je veľkým cynikom, no jej to neprekáža, ba priam je tým poctená. Učí sa nebrať život až tak vážne, v čom jej pomáha magnézium a biele víno. Jej životné motto je: Dokážem všetko, čo si zaumienim. Ale najskôr si trošku zdriemnem. Iba na chvíľu. Evka o sebe tvrdí, že je hrdá Nitrančanka (je to tak napísané schválne).Okrem iného je skautka, má psa, a vie byť naozaj dôsledná pri vyberaní rasce z chleba, pretože ju neznáša! Evkine životne motto je: Čo sa nezje, to sa zje.


Newsletter

Chceš dostávať festivalové novinky?
Would you like to receive our newsletter?

Najnovšie komentáre