23
apr
Team office

Team office je ďalší čisto ženský team na Istropolitana Projekt. Na fotke ich vidíte v  prirodzenom prostredí, čiže pri notebooku.

Tieto krásne devy majú plno dôležitých úloh. Majú napríklad na starosť ubytovanie. To pri počte okolo 200 účinkujúcich nie je vôbec sranda. Zabezpečujú tiež stravovanie účastníkov. Je to team, ktorý priamo komunikuje a stará sa o zahraničných hostí. V prípade akýchkoľvek nejasností, problémov, otázok je to team office, ktorý to rieši.

Teamleaderky sú Baška (prvá vpravo) a Peťa (druhá vľavo). Baška, ktorá sa nedávno stala tetou sa dlhé roky venovala tancu. Je skvelý šofér o čom svedčí fakt, že nemá problém hneď a vždy zaparkovať v centre mesta (aj keď sa to zdá nemožné). Peťa je nadšený pozorovateľ skokov na lyžiach. Keď bola malá, mala úplne krátke vlasy. Jej najlepší kamoš je 14 ročný maltezák. Baška (prvá vľavo) vie skočiť mlynské kolo. Veľmi rada pečie a je jedno či sladké alebo slané. Miška (v strede) hrávala basketbal. Je aktívnou virtuózkou, pretože sa venuje hre na priečnu flautu. Jej ďalšia méta je naučiť sa hrať na gitaru. Miluje čítanie, hlavne vďaka Harrymu Potterovi, ktorý jej podľa jej slov zmenil život. Ali (vzadu napravo) je dobrovoľná hasička. Je to dobrák od srdca, nerada sa háda a nevie byť na ľudí zlá. Miluje kvety.

Súčasť teamu, ale svojim spôsobom samostatná jednotka je naša Janča. Práve toto žieňa zabezpečuje všetku komunikáciu so zahraničnými súbormi či už ide o prihlášky, akceptačné listy alebo víza. Napriek tomu, že sa bojí lietania absolvovala Erasmus vo Fínsku, kde sa zaľúbila do severských krajín. Miluje mačky, ale aj psov a jej sen je mať Huskyho. A čo jej pomáha na bojovanie so stresom? Janča má na tele tetovanie s nápisom nádych, výdych, aby na to vždy pri stresovej situácii myslela.

 


Newsletter

Chceš dostávať festivalové novinky?
Would you like to receive our newsletter?

Najnovšie komentáre