Sme medzinárodní!

Sme veľmi radi, že nielen Istropolitana projekt je medzinárodný festival, ale aj náš team je. Dovoľte nám predstaviť Michelle a Joeye, dôležitú súčasť tohtoročnej Istropolitany.

Michelle WK Cheung (vpravo) v súčasnosti pracuje ako dizajnérka na voľnej nohe a ako koordinátorka umeleckých projektov. Súčasne študuje na magisterskom stupni Čínskej Univerzite v Hong Kongu v odbore Kultúrny manažment. Bakalársky titul má z University of the Arts v Londýne vodbore divadelný design. Či už z Londýna alebo z Hong Kongu Michelle má množstvo skúseností z rôznych divadelných produkcií. Na Slovensku je prvýkrát, no hneď sa aktívne zapája do ďaľších projektov. Okrem Istropolitana Projektu, pracuje aj na Festivale Nová Dráma. Na Slovensku sa jej veľmi páči a rada spoznáva divadlo a celkovú umeleckú sféru na Slovensku.

Joey Chung Yuk Yu (naľavo) tiež pochádza z Hong Kongu. Tak isto ako Michelle aj ona študuje Kultúrny manažment na Čínskej Univerzite v Honk Kongu.  Bakalára vyštudovala na Lingnan Univerzite. Na Slovensko prišla kvôli stáži. Joey je cenná pomoc, pretože má bohaté skúsenosti z kultúry či už z malých, alebo veľkých projektov a organizácií.  Žila v Austrálii a Nemecku. Na cestovaní najviac miluje lokálne zážitky. Umenie považuje za prostriedok, ktorý spája ľudí pomocou príbehov.


Newsletter

Chceš dostávať festivalové novinky?
Would you like to receive our newsletter?

Najnovšie komentáre