…hlavný program

Sprievodný program

(nesúťažné predstavenia)

Piatok 8.6.

18:00 Otvárací ceremoniál (sprievod začína pred Slovenským Národným Divadom a pokračuje cez Šafárikové námestie – Námestie SNP – Hlavné námestie – Hviezdoslavove námestie – Starý most – a končí v Divadle Aréna)

22:00 Tanker Boat – Afterparty  | otváracia party|

Sobota 9.6.

10:30 – 11:00  VŠMU Stage – Bábkové predstavenie – Smolíček

11:00 – 12:00  VŠMU Stage – Workshop pre deti

11:00  Meeting point – Diskusia

14:00 – 15:15  VŠMU Stage – hudba

15:15 – 16:00 VŠMU Stage – Triggers (hudobná kapela)

16:05 – 16:15 VŠMU Stage – Moderný tanec

16:15 – 16:30 VŠMU Stage – Karin Jakabovičová (spev)

16:30 – 16:45 VŠMU Stage - Jakub Uríček (scénické čítanie)

16:45 – 17:15 VŠMU Stage – Ľuboš Janák (hra na klavír, spev)

17:15 – 17:45 Viva číta klišé

22:00 Tanker Boat – Afterparty  |indie noc|

Nedeľa 10.6.

10:30 – 11:00 VŠMU Stage – Bábkové predstavenie – Stratenko

11:00 – 12:00 VŠMU Stage – Súťaže pre rodiny s deťmi, maľovanie na tvár

11:00  Meeting point – Diskusia

14:00 – 14:15 VŠMU Stage – Ľudový tanec

14:15 – 14:45 VŠMU Stage – Filip Krišš (hra na akordeón)

14:45 -15:00 VŠMU Stage – Valér Juščák (hra na trúbku)

15:00 – 15:15 VŠMU Stage – Adam Svitač (hra na gitaru)

15:15 – 15:30 VŠMU Stage – Karin Jakabovičová (spev)

15:40 – 15:45 VŠMU Stage – Frederika Krajčíková (spev)

15:45 – 16:00 VŠMU Stage – Jakub Uríček (scénické čítanie)

16:05 – 17:15 VŠMU Stage – Forest Jam (hudobná kapela)

17:15 – 18:00 VŠMU Stage - susedské posedenie pri hudbe

18:00  Kaplnka – Martin McDonagh: Stratiť ruku v Spokane (zrušené)

22:00 Tanker Boat – Afterparty |chill out nedeľa|

Pondelok 11.6.

11:00 Meeting point – Diskusia

18:00  Kaplnka – David Mamet: Sexuálna perverzita v Chicagu

22:00 Tanker Boat – Afterparty  |slovenská noc|

Utorok 12.6.

11:00  Meeting point – Diskusia

18:00 Kaplnka – Béla Pinter: Deti démona

22:00 Tanker Boat – Afterparty |bashavel|

Streda 13.6.

11:00  Meeting point – Diskusia

20:00 Divadlo Lab – Záverečný ceremoniál

22:00 Tanker Boat – Afterparty |záverečná party|

Viac o afterparties sa dozviete tu: https://www.facebook.com/events/589915198051089/

Zmena programu vyhradená.

…hlavný program

Newsletter

Chceš dostávať festivalové novinky?
Would you like to receive our newsletter?

Najnovšie komentáre